2020-2021 н.р.

Розклад дзвінків 2020-2021 н.р.

Для 1 класу:

№ уроку Початок уроку Закінчення уроку Перерва
Ранк.з. 9.00 9.15 9.15 – 9.20
1 урок 9.20 9.55 9.55 – 10.15
2 урок 10.15 10.50 10.50 – 11.00
3 урок 11.00 11.35 11.35 – 11.45
4 урок 11.45 12.20 12.20 – 12.40
5 урок 12.40 13.15

Для 2 класу:

№ уроку Початок уроку Закінчення уроку Перерва
Ранк.з. 8.35 8.55 8.55 – 9.00
1 урок 9.00 9.40 9.40 – 9.50
2 урок 9.50 10.30 10.30 – 10.40
3 урок 10.40 11.20 11.20 – 11.35
4 урок 11.35 12.15 12.15 – 12.30
5 урок 12.30 13.10

Для 3 класу:

№ уроку Початок уроку Закінчення уроку Перерва
Ранк.з. 8.35 8.55 8.55 – 9.00
1 урок 9.00 9.40 9.40 – 9.50
2 урок 9.50 10.30 10.30 – 10.40
3 урок 10.40 11.20 11.20 – 11.40
4 урок 11.40 12.20 12.20 – 12.30
5 урок 12.30 13.10 13.10 – 13.30
6 урок 13.30 14.10

Для 4 класу:

№ уроку Початок уроку Закінчення уроку Перерва
1 урок 9.00 9.40 9.40 – 9.50
2 урок 9.50 10.30 10.30 – 10.40
3 урок 10.40 11.20 11.20 – 11.30
4 урок 11.30 12.10 12.10 – 12.30
5 урок 12.30 13.10 13.10 – 13.30
6 урок 13.30 14.10

. Час проведення занять у дошкільних групах

№ заняття І молодша ІІ молодша група Середня група Старша група
І заняття 10.00-10.10 10.00-10.15 10.00-10.20 10.00-10.25
Перерва 10.10-10.20 10.15-10.25 10.20-10.30 10.25-10.35
ІІ заняття 10.20-10.30 10.25-10.40 10.30-10.50 10.35-11.00

6. Розклад занять у дошкільних групах

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
І молод Фізичне виховання Музичне виховання Розвиток мовлення Художня література Музичне виховання
Природа Сенсорика Малювання Ліплення/ аплікація Фізичне виховання
ІІ п.д. БЖД/здоров’я та хвороба ІІ п.д. Соціально-моральний розвиток ІІ п.д. Театралізація/ конструювання ІІ п.д. Колективна праця ІІ п.д. Вечір розваг
ІІ молод Ознайомлення з соціумом Математика Аплікація/ ліплення Розвиток мовлення Малювання
Музичне виховання Фізичне виховання Музичне виховання Фізичне виховання Художня література
Середн група І Ознайомлення з предметним світом/ ознайомлення з природою Математика/ конструювання Фізичне виховання Музичне виховання Ліплення/ аплікація
Фізичне виховання Музичне виховання Грамота Розвиток мовлення Фізичне виховання
Художня література Малювання
ІІ п. д. Здоров’я та хвороба/БЖД ІІ п. д. Народознавс тво ІІ п. д. Економічне виховання/статеве виховання ІІ п. д. Формування основ моральних якостей/основи правової культури ІІ п. д. Вечір розваг
Середн група ІІ Музичне виховання Математика Музичне виховання Розвиток мовлення Ліплення/ аплікація
Ознайомлення з предметним світом/ознайом лення з природою Фізичне виховання Грамота Малювання Фізичне виховання
Художня література Фізичне виховання. Піший перехід Фізичне виховання
ІІ п.д. Здоров’я та хвороба/БЖД ІІ п.д. Народознавство/ підготовка до навчання письма ІІ п.д. Економічне виховання ІІ п.д. Формування основ моральних якостей/основи правової культури ІІ п.д. Вечір розваг
Старш група Ознайомлення з предметним світом Математика/ конструювання Розвиток мовлення Ознайомлення з природою Художня література
Грамота Малювання Фізичне виховання Фізичне виховання Ліплення/ аплікація
Музичне виховання Фізичне виховання Музичне виховання
ІІ п. д. БЖД/здоров’я та хвороба ІІ п. д. Патріотичне виховання ІІ п. д. Економічне виховання/ статеве виховання ІІ п. д. Формування основ моральних якостей/правове виховання ІІ п. д. Вечір розваг

7. Режим дня для дітей дошкільного віку

№ з/п Денні заходи І мол. груп ІІ мол. група Середня група Старша група Мішана група
1. Прийом дітей, огляд, індивідуальна робота 8.00-8.30 8.00-8.35 8.00-8.35 8.00-8.40 8.00-8.45
2. Ранкова гімнастика 8.30-8.35 8.35-8.40 8.35-8-45 8.40-8.50 8.45-8.55
3. Культурно-гігієнічні процедури 8.35-8.45 8.40-8.50 8.45-8-55 8.50-9.00 8.55-9.05
4. Сніданок 8.45-9.15 8.50-9.20 8.55-9.25 9.00-9.30 9.05-9.35
5. Культурно-гігієнічні процедури, ігри 9.15-10.00 9.20-10.00 9.25-10.00 9.30-10.00 9.35-10.00
6. Заняття 10.00-10.30 10.00-10.40 10.00-10.50 10.00-11.00 10.00-11.00
7. Прогулянка 10.30-11.30 10.40-11.45 10.50-11.50 11.00-12.00 11.00-12.10
8. Повернення, роздягання, культурно-гігієнічні проц 11.30-11.45 11.45-11.55 11.50-12.00 12.00-12.10 12.10-12.20
9. Обід 11.45-12.15 11.55-12.25 12.00-12.30 12.10-12.40 12.20-12.45
10. Культурно-гігієнічні проц. Підготовка до сну 12.15-12.30 12.25-12.40 12.30-12.45 12.40-12.55 12.45-13.00
11. Сон 12.30-15.30 12.40-15.30 12.45-15.30 12.55-15.30 13.00-15.30
12. Оздоровчі заходи 15.30-15.40 15.30-15.45 15.30-15.50 15.30-15.55 15.30-16.00
13. Полуденок 15.40-16.00 15.45-16.05 15.50-16.10 15.55-16.15 16.00-16.20
14. Групові й індивідуальні заняття. Ігри 16.00-17.00 16.05-17.00 16.10-17.00 16.15-17.00 16.20-17.00
15. Прогулянка. Повернення додому 17.00-18.30 17.00-18.30 17.00-18.30 17.00-18.30 17.00-18.30

8. Графік видачі їжі садковим групам та ГПД

Сніданок Обід Полуденок
І молодша 8.45 11.45 15.40
ІІ молодша 8.50 11.50 15.45
Середня група 8.55 12.55 15.50
Середня група 9.00 12.00 15.55
Старша група 9.05 12.05 16.00
1 клас 9.55 12.20 16.05
2 клас 13.10
3 клас 11.20
4 клас 12.10

Погоджено: Затверджую:

Начальник районного відділу Директор Косівської початкової школи

головного управління

держпродспоживслужби ___________ О.Я.Козьменчук

в Івано-Франківській області

_________ І.Г.Щур «_____» серпня 2020р.

«_____» серпня 2020р.

Розклад уроків

Косівської початкової школи

на 2020-2021 н. р.

Понеділок 1 клас 2 клас 3 клас 4 клас
Ранкова зустріч Ранкова зустріч Ранкова зустріч
1 Я досліджую світ Я досліджую світ Я досліджую світ Літературне читання
2 Математика Математика Математика Математика
3 Українська мова в інтегрованому курсі Українська мова/Українська мова в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» Іноземна мова(англійська) Українська мова
4 Іноземна мова(англійська) Українська мова/Українська мова в інтегрованому курсі «Я досліджую світ Українська мова в інтегрованому курсі Фізична культура
5 Фізична культура Фізична культура Фізична культура Природознавство
6 Інформатика ( І гр..)
Вівторок Ранкова зустріч Ранкова зустріч Ранкова зустріч
1 Я досліджую світ Я досліджую світ Я досліджую світ Літературне читання
2 Українська мова Математика Математика Англійська мова
3 Іноземна мова(англійська) Українська мова/Українська мова Українська мова Математика
4 Українська мова Українська мова/ Іноземна мова(анг.) Українська мова Українська мова
5 Іноземна мова(анг.)/ Українська мова Фізична культура Музичне мистецтво
6. Інформатика
Середа Ранкова зустріч Ранкова зустріч Ранкова зустріч
1 Я досліджую світ Я досліджую світ Я досліджую світ Фізична культура
2 Математика Математика Іноземна мова(англійська) Математика
3 Українська мова Українська мова/Іноземна мова(анг.) Математика Українська мова
4 Українська мова Іноземна мова(анг.)/ Українська мова Українська мова Природознавство
5 Фізична культура Українська мова/Українська мова Українська мова Індивідуальна година
6 Інформатика ( Іі гр..)
Четвер Ранкова зустріч Ранкова зустріч Ранкова зустріч
1 Я досліджую світ Я досліджую світ Я досліджую світ Фізична культура
2 Українська мова в інтегрованому курсі Інформатика Українська мова в інтегрованому курсі Математика
3 Образотворче мистецтво Образотворче мистецтво Українська мова Українська мова
4 Музичне мистецтво Музичне мистецтво Музичне мистецтво Літературне читання
5 Фізична культура Фізична культура Я у світі
6
П’ятниця Ранкова зустріч Ранкова зустріч Ранкова зустріч
1 Я досліджую світ Я досліджую світ Я досліджую світ Англійська мова
2 Математика Українська мова/Українська мова Іноземна мова(англійська) Основи здоров’я
3 Українська мова Українська мова/ Іноземна мова(анг.) Математика Образотворче мистецтво
4 Українська мова Іноземна мова(анг.)/ Українська мова Українська мова Трудове навчання
5 Фізична культура Фізична культура Образотворче мистецтво Основи християнської етики
6
Кiлькiсть переглядiв: 357

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.