КОСІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме демократичне скликання

Четверта сесія
_______________________________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

Від 22 січня 2021 року № 214-4\2021

Про закріплення територій обслуговування

за закладами загальної середньої освіти

та ведення обліку дітей дошкільного,

шкільного віку та учнів

Відповідно до абзацу третього пункту першого статті 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту», згідно Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року № 684, з метою забезпечення права кожної дитини на здобуття початкової та базової середньої освіти у найбільш доступному та наближеному до місця її проживання закладі освіти (його структурному підрозділі), визначення механізмів обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, що ведеться з метою забезпечення здобуття ними дошкільної та загальної середньої освіти, Косівська міська рада вирішила:

1. Закріпити за закладами загальної середньої освіти території обслуговування згідно з додатком.

2. Рішення про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти опублікувати на офіційних веб-сайтах закладів загальної середньої освіти та відділу освіти Косівської міської ради.

3.Старостам сіл Косівської міської ради:

1. Визначити відповідального та організувати ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку, які проживають чи перебувають в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці, шляхом створення та постійного оновлення реєстру даних про них (на кожний рік окремо).

2. Забезпечити контроль за отриманням загальної середньої освіти дітьми, які проживають чи перебувають в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці, незалежно від вибору ними закладу освіти.

3. До 15.09.2021р. подати відділу освіти Косівської міської ради:

3.3.1 списки дітей дошкільного, шкільного віку, які проживають чи перебувають в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці на кожний рік народження окремо;

3.3.2 статистичний звіт про кількість дітей шкільного віку станом на 01 вересня 2021 року за формою № 77-РВК.

4.Керівникам закладів освіти:

Забезпечити ведення обліку вихованців та учнів.

1.До 15.09.2020р. подати освіти Косівської міської ради дані про всіх зарахованих учнів, та дані про кількість вихованців, які відвідують заклад або перебувають під його соціально-педагогічним патронатом.

2.Не пізніше 15 числа наступного місяця подавати відділу освіти дані про переведення до іншого закладу освіти, відрахування і зарахування учнів.

5.Відділу освіти Косівської міської ради (І.Яким’юк):

1.Здійснювати контроль за веденням обліку вихованців та учнів закладами освіти.

2.Забезпечити ведення та постійне оновлення даних про дітей дошкільного та шкільного віку (на кожний рік народження окремо), які навчаються в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Косівської міської ради;

3.Призначити посадову особу, відповідальну за ведення та постійне оновлення даних про дітей дошкільного та шкільного віку.

4.До 30.09.2021р. скласти і подати департаменту освіти науки та молодіжної політики облдержадміністрації зведений статистичний звіт про кількість дітей шкільного віку станом на 01 вересня 2021 року за формою №77-РВК.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Володимира Петричука.

Міський голова Плосконос Ю.О.

Секретар ради Медведчук С.Л.

Додаток №1

до рішення 4 сесії VІІІ демократичного

скликання Косівської міської ради Косівського району

Івано-Франківської області

від 22 січня 2021 року №214-4\2021

ЗАКРІПЛЕННЯ

за закладами початкової та базової середньої освіти

територій обслуговування

№ з/п Назва закладу початкової середньої освіти Закріплена за закладом територія обслуговування
1. Косівський ліцей № 1 імені Ярослава Мудрого м. Косів вулиці: Д.Вітовського, В.Винниченка, А.Гарасимович, О.Довбуша, Дружби, Дж. Дудаєва, В.Івасюка, М.Ірчана, Камениста, Каменярів, М.Капія, Карпатська, М.Коцюбинського, О.Кульчицької, Лазова, Лісна, І.Мазепи, Я.Мудрого, Над Гуком, Незалежності (від №№ 92 і 119 до кінця вулиці), І.Огієнка, Підгірська, Сагайдачних, Г.Сковороди, А.Тарнавського, Туристична, Учительська, І.Франка, Б.Хмельницького (крім №№ 52-62 і 51-89), Г.Хоткевича, М.Шашкевича, Ю.Шкрібляка, Яблунева; провулки: М.Ірчана, Лазовий, Туристичний, І.Франка, Б.Хмельницького
2. Косівський ліцей № 2 імені Михайла Павлика м. Косів вулиці: М.Гоголя, М.Грушевського, М.Драгоманова, О.Кобилянської, А.Міцкевича, Небесної Сотні (від початку вулиці до №№ 7 і 32), Незалежності (від початку вулиці до №№ 79 і 54), М.Павлика, А.Павлик, М.Підгірянки, Попова, В.Стефаника, Р.Шухевича, Л.Українки майдан Незалежності; провулки: М.Грушевського, М.Драгоманова, Зелений, О.Кобилянської
3. Косівський ліцей імені Ігоря Пелипейка м. Косів вулиці: С.Бандери, В.Девдюка, І.Миколайчука, Тиха, М.Черемшини, В.Чорновола, Т.Шевченка; провулки: В.Чорновола, Т.Шевченка
4. Косівська початкова школа м. Косів вулиці: М.Горбового, Зарічна, М.Лисенка, Небесної Сотні (від №№ 9 і 34 до кінця вулиці), Незалежності (№№ 81-117 і 56-90), Піша, Середня, В.Стефурака, Б.Хмельницького (№№ 52-62 і 51-89); провулки: Гоголя, Піший, Середній
5. Пістинський ліцей с. Пістинь (крім вулиць С.Букатчука і Т.Шевченка)
6. Пістинь-Царинська початкова школа с. Пістинь вулиці: С.Букатчука, Т.Шевченка
7. Річківський ліцей с. Річка
8. Старокосівський ліцей с. Старий Косів с. Вербовець (куток Гордаків)
9. Вербовецька гімназія с. Вербовець (без кутка Гордаків)
10. Яворівський ліцей Гуцульщина» с. Яворів кутки: Село І, Село II, Токарня, Широкий, Віпчинка І, Віпчинка II, Черлений, Липний, Петричів, Петруші, Стоянів, Підбуковець
11. Яворів-Безульківська гімназія с. Яворів кутки: Безулька - І,ІІ,ІІІ, Буковець - І,ІІ, Сліпанка, Максимець - І,ІІ, Стручків - І,ІІ, Рибниця, Плоский - І,ІІ, Никовата, Потік, Терношори
12. Бабинська гімназія с. Бабин
13. Городянська гімназія с. Город
14. Микитинецька гімназія с. Микитинці
15. Снідавська гімназія с. Снідавка
16. Соколівська гімназія с. Соколівка
17. Черганівська гімназія с. Черганівка
18. Шепітська гімназія с. Шепіт
19. Шешорська гімназія імені В’ячеслава Чорновола с. Шешори (крім вулиць: О.Довбуша, Лугова, П.Скоропадського, Т.Шевченка (від № 238 до № 338), Р.Шухевича)
20. Шешорська початкова школа с. Шешори вулиці: О.Довбуша, Лугова, П.Скоропадського, Т.Шевченка (від № 238 до № 338), Р.Шухевича
21. Смоднянська початкова школа с. Смодна вулиці: Січових Стрільців, М.Черемшини, Перемоги, В.Стефаника, Зелена, Шкільна, М.Ходана, Середня, Зарінкова, Н.Яремчука, Д.Галицького
22. Смоднянська гімназія с. Смодна вулиці: Дружби, М.Ірчана, Лісна, В.Стуса, Молодіжна, Набережна, Санаторна, Т.Шевченка, Л.Українки, Дорожна, О.Кобилянської, Незалежності, Садова провулки: Будівельників, М.Вербицького
№ з/п Назва закладу базової середньої освіти Закріплена за закладом територія обслуговування
1. Косівський ліцей № 1 імені Ярослава Мудрого м. Косів вулиці: Д.Вітовського, В.Винниченка, А.Гарасимович, М.Горбового, О.Довбуша, Дружби, Дж.Дудаєва, В.Івасюка, М.Ірчана, Зарічна, Камениста, Каменярів, М.Капія, Карпатська, М.Коцюбинського, О.Кульчицької, Лазова, Лісна, І.Мазепи, Я.Мудрого, Над Гуком, Незалежності (від №№ 92 і 119 до кінця вулиці), І.Огієнка, Підгірська, Піша, Сагайдачних, Середня, Г.Сковороди, А.Тарнавського, Туристична, Учительська, І.Франка, Б.Хмельницького, Г.Хоткевича, М.Шашкевича, Ю.Шкрібляка, Яблунева; провулки: М.Ірчана, Лазовий, Піший, Середній, Туристичний, І.Франка, Б.Хмельницького
2. Косівський ліцей № 2 імені Михайла Павлика м. Косів вулиці: М.Гоголя, М.Грушевського, М.Драгоманова, О.Кобилянської, М.Лисенка, А.Міцкевича, Небесної Сотні, Незалежності (від початку вулиці до №№ 117 і 90), М.Павлика, А.Павлик, М.Підгірянки, Попова, В.Стефаника, В.Стефурака, Р.Шухевича, Л.Українки майдан Незалежності; провулки: М.Грушевського, М.Драгоманова, Зелений, О.Кобилянської
3. Косівський ліцей імені Ігоря Пелипейка м. Косів вулиці: С.Бандери, В.Девдюка, І.Миколайчука, Тиха, М.Черемшини, В.Чорновола, Т.Шевченка; провулки: В.Чорновола, Т.Шевченка
4. Пістинський ліцей с. Пістинь
5. Річківський ліцей с. Річка
6. Старокосівський ліцей с. Старий Косів с. Вербовець (куток Гордаків) с. Смодна вулиці: Перемоги, Січових Стрільців, Ходана (Пріски), М.Черемшини, Шкільна, Н.Яремчука, В.Стефаника, Зелена, Зарінкова
7. Вербовецька гімназія с. Вербовець (без кутка Гордаків)
8. Яворівський ліцей «Гуцульщина» с. Яворів кутки: Село І, Село II, Токарня, Широкий, Віпчинка І, Віпчинка II, Черлений, Липний, Петричів, Петруші, Стоянів, Підбуковець
9. Яворів-Безульківська гімназія с. Яворів кутки: Безулька - І,ІІ,ІІІ, Буковець - І,ІІ, Сліпанка, Максимець - І,ІІ, Стручків - І,ІІ, Рибниця, Плоский - І,ІІ, Никовата, Потік, Терношори
10. Бабинська гімназія с. Бабин
11. Городянська гімназія с. Город
12. Микитинецька гімназія с. Микитинці
13. Смоднянська гімназія с. Смодна
14. Снідавська гімназія с. Снідавка
15. Соколівська гімназія с. Соколівка
16. Черганівська гімназія с. Черганівка
17. Шепітська гімназія с. Шепіт
18. Шешорська гімназія імені В’ячеслава Чорновола с. Шешори



Секретар ради Медведчук С.Л.

УКРАЇНА

КОСІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.05.2018 м. Косів № 212

Про внесення змін до територій

обслуговування, закріплених за

закладами початкової та базової

середньої освіти

Відповідно до пункту 1 статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», підпункту 3 пункту 5 Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року № 684, на виконання вимог Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367, у зв’язку з тим, що окремі заклади загальної середньої освіти не мають закріпленої території обслуговування, з метою забезпечення права дитини здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти, що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи, визначеного частиною 1 статті 13 Закону України «Про освіту»:

1. Внести зміни до територій обслуговування, закріплених за закладами освіти міста Косова, сіл Пістинь, Слобідка, Смодна, Старі Кути і Шешори.

2. Закріпити за закладами початкової та базової середньої освіти території обслуговування згідно з додатком.

3. Рішення про закріплення територій обслуговування за закладами початкової та базової середньої освіти опублікувати на офіційних веб-сайтах райдержадміністрації та відділу освіти райдержадміністрації.

4. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на головного виконавця – відділ освіти районної державної адміністрації.

5. Розпорядження райдержадміністрації від 22 січня 2018 року № 31 «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти» вважати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Б.Марчука.

Голова районної

державної адміністрації Віталій Кічеряк

Додаток

до розпорядження райдержадміністрації

від 14.05.2018 р.

№ 212

ЗАКРІПЛЕННЯ

за закладами початкової та базової середньої освіти

територій обслуговування

з/п

Назва закладу початкової середньої освіти

Закріплена за закладом

територія обслуговування

1.

Великорожинський

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

с. Великий Рожин

кутки: Луки (від господарства Слижука І.І.), Михай, Глиняний, Горячі, Присліп, Лубівська, Кривий Ґрунь, Село, Царина

2.

Великорожинська

ЗОШ І-ІІ ст.

с. Великий Рожин

кутки: Плоский, Пістинь, Вижній Середній, Нижній Середній, Луки (до господарства Слижука І.І.

3.

Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 з класами поглибленого

вивчення англійської мови

м. Косів

вулиці: Д.Вітовського, В.Винниченка, А.Гарасимович, О.Довбуша, Дружби, Дж.Дудаєва, В.Івасюка, М.Ірчана, Камениста, Каменярів, М.Капія, Карпатська, М.Коцюбинського, О.Кульчицької, Лазова, Лісна, І.Мазепи, Я.Мудрого, Над Гуком, Незалежності (від №№ 92 і 119 до кінця вулиці), І.Огієнка, Підгірська, Сагайдачних, Г.Сковороди, А.Тарнавського, Туристична, Учительська, І.Франка, Б.Хмельницького (крім №№ 52-62 і 51-89), Г.Хоткевича, М.Шашкевича, Ю.Шкрібляка, Яблунева;

провулки: М.Ірчана, Лазовий, Туристичний, І.Франка, Б.Хмельницького

4.

Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

м. Косів

вулиці: М.Гоголя, М.Грушевського, М.Драгоманова, О.Кобилянської, А.Міцкевича, Небесної Сотні (від початку вулиці до №№ 7 і 32), Незалежності (від початку вулиці до №№ 79 і 54), М.Павлика, А.Павлик, М.Підгірянки, Попова, В.Стефаника, Р.Шухевича, Л.Українки)

майдан Незалежності;

провулки: М.Грушевського, М.Драгоманова, Зелений, О.Кобилянської

5.

Косівський ліцей

ім. І.Пелипейка

м. Косів

вулиці: С.Бандери, В.Девдюка, І.Миколайчука, Тиха, М.Черемшини, В.Чорновола, Т.Шевченка;

провулки: В.Чорновола, Т.Шевченка

6.

Косівський

НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ»

м. Косів

вулиці: М.Горбового, Зарічна, М.Лисенка, Небесної Сотні (від №№ 9 і 34 до кінця вулиці), Незалежності (№№ 81-117 і 56-90), Піша, Середня, В.Стефурака, Б.Хмельницького (№№ 52-62 і 51-89);

провулки: Гоголя, Піший, Середній

7.

Кутська ЗОШ І-Ш ст.

смт. Кути

8.

Пістинська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Пістинь (крім вулиць С.Букатчука і Т.Шевченка)

9.

Пістинь-Царинська

ЗОШ І ст.

с. Пістинь

вулиці: С.Букатчука, Т.Шевченка

10.

Річківський

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

с. Річка

11.

Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Розтоки

12.

Середньоберезівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Середній Березів

13.

Старокосівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Старий Косів

с. Вербовець (куток Гордаків)

14.

Вербовецька ЗОШ І-ІІ ст.

с. Вербовець (без кутка Гордаків)

15.

Старокутська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Старі Кути (крім вулиць Пеньківка, Перемоги, Л.Українки, Косівської (Ян), провулку Садового)

16.

Пеньківський

НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ»

с. Старі Кути

вулиці: Пеньківка, Перемоги, Л.Українки, Косівська (Ян), провулок Садовий

17.

Трацька ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Трач, с. Цуцулин, с. Корости, с. Кривоброди,

с. Гуцулівка

18.

Тюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Тюдів

19.

Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Яворів

кутки: Село І, Село II, Токарня, Широкий, Віпчинка І, Віпчинка II, Черлений, Липний, Петричів, Петруші, Стоянів, Підбуковець

20.

Яворів-Безульківська

ЗОШ І-ІІ ст.

с. Яворів

кутки: Безулька - І,ІІ,ІІІ, Буковець - І,ІІ, Сліпанка, Максимець - І,ІІ, Стручків - І,ІІ, Рибниця, Плоский - І,ІІ, Никовата, Потік, Терношори

21.

Бабинська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Бабин

22.

Баня-Березівська

ЗОШ І-ІІ ст.

с. Баня-Березів

23.

Вижньоберезівський

НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

с. Вижній Березів

24.

Городянська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Город

25.

Лючківська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Лючки

26.

Малорожинський

НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

с. Малий Рожин

27.

Микитинецька ЗОШ І-ІІ ст.

с. Микитинці

28.

Нижньоберезівська

ЗОШ І-ІІ ст.

с. Нижній Березів

29.

Рибненська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Рибне

30.

Снідавська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Снідавка

31.

Соколівська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Соколівка

32.

Черганівська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Черганівка

33.

Шепітська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Шепіт

34.

Шешорська ЗОШ І-ІІ ст. ім.В.Чорновола

с. Шешори (крім вулиць: О.Довбуша, Лугова, П.Скоропадського, Т.Шевченка (від № 238 до № 338), Р.Шухевича)

35.

Шешорський

НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ»

с. Шешори

вулиці: О.Довбуша, Лугова, П.Скоропадського, Т.Шевченка (від № 238 до № 338), Р.Шухевича

36.

Слобідська ЗОШ І ст.

с. Слобідка

37.

Смоднянський

НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ»

с. Смодна

з/п

Назва закладу базової середньої освіти

Закріплена за закладом

територія обслуговування

1.

Великорожинський

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

с. Великий Рожин

кутки: Луки (від господарства Слижука І.І.), Михай, Глиняний, Горячі, Присліп, Лубівська, Кривий Ґрунь, Село, Царина

2.

Великорожинська

ЗОШ І-ІІ ст.

с. Великий Рожин

кутки: Плоский, Пістинь, Вижній Середній, Нижній Середній, Луки (до господарства Слижука І.І.

3.

Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 з класами поглибленого

вивчення англійської мови

м. Косів

вулиці: Д.Вітовського, В.Винниченка, А.Гарасимович, М.Горбового, О.Довбуша, Дружби, Дж.Дудаєва, В.Івасюка, М.Ірчана, Зарічна, Камениста, Каменярів, М.Капія, Карпатська, М.Коцюбинського, О.Кульчицької, Лазова, Лісна, І.Мазепи, Я.Мудрого, Над Гуком, Незалежності (від №№ 92 і 119 до кінця вулиці), І.Огієнка, Підгірська, Піша, Сагайдачних, Середня, Г.Сковороди, А.Тарнавського, Туристична, Учительська, І.Франка, Б.Хмельницького, Г.Хоткевича, М.Шашкевича, Ю.Шкрібляка, Яблунева;

провулки: М.Ірчана, Лазовий, Піший, Середній, Туристичний, І.Франка, Б.Хмельницького

с. Смодна

вулиці: Дружби, М.Ірчана, Лісна, В.Стуса,

провулок: Будівельників

4.

Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

м. Косів

вулиці: М.Гоголя, М.Грушевського, М.Драгоманова, О.Кобилянської, М.Лисенка, А.Міцкевича, Небесної Сотні, Незалежності (від початку вулиці до №№ 117 і 90), М.Павлика, А.Павлик, М.Підгірянки, Попова, В.Стефаника, В.Стефурака, Р.Шухевича, Л.Українки)

майдан Незалежності;

провулки: М.Грушевського, М.Драгоманова, Зелений, О.Кобилянської

с. Смодна

вулиці: Молодіжна, Набережна, Санаторна, Т.Шевченка, Л.Українки

5.

Косівський ліцей

ім. І.Пелипейка

м. Косів

вулиці: С.Бандери, В.Девдюка, І.Миколайчука, Тиха, М.Черемшини, В.Чорновола, Т.Шевченка;

провулки: В.Чорновола, Т.Шевченка

с. Смодна

вулиці: Дорожна, О.Кобилянської, Незалежності

6.

Кутська ЗОШ І-Ш ст.

смт. Кути, с. Слобідка

7.

Пістинська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Пістинь

8.

Річківський

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

с. Річка

9.

Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Розтоки

10.

Середньоберезівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Середній Березів

11.

Старокосівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Старий Косів

с. Вербовець (куток Гордаків)

с. Смодна

вулиці: Перемоги, Січових Стрільців, Ходана (Пріски), М.Черемшини, Шкільна

12.

Вербовецька ЗОШ І-ІІ ст.

с. Вербовець (без кутка Гордаків)

13.

Старокутська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Старі Кути

14.

Трацька ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Трач, с. Цуцулин, с. Корости, с. Кривоброди,

с. Гуцулівка

15.

Тюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Тюдів

16.

Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Яворів

кутки: Село І, Село II, Токарня, Широкий, Віпчинка І, Віпчинка II, Черлений, Липний, Петричів, Петруші, Стоянів, Підбуковець

17.

Яворів-Безульківська

ЗОШ І-ІІ ст.

с. Яворів

кутки: Безулька - І,ІІ,ІІІ, Буковець - І,ІІ, Сліпанка, Максимець - І,ІІ, Стручків - І,ІІ, Рибниця, Плоский - І,ІІ, Никовата, Потік, Терношори

18.

Бабинська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Бабин

19.

Баня-Березівська

ЗОШ І-ІІ ст.

с. Баня-Березів

20.

Вижньоберезівський

НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

с. Вижній Березів

21.

Городянська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Город

22.

Лючківська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Лючки

23.

Малорожинський

НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

с. Малий Рожин

24.

Микитинецька ЗОШ І-ІІ ст.

с. Микитинці

25.

Нижньоберезівська

ЗОШ І-ІІ ст.

с. Нижній Березів

26.

Рибненська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Рибне

27.

Снідавська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Снідавка

28.

Соколівська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Соколівка

29.

Черганівська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Черганівка

30.

Шепітська ЗОШ І-ІІ ст.

с. Шепіт

31.

Шешорська ЗОШ І-ІІ ст. ім.В.Чорновола

с. Шешори

Керівник апарату райдержадміністрації В.Книш

Кiлькiсть переглядiв: 417

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.